środa, 11 kwietnia 2012

COFFEE WITH CARDAMON

Więc, na początek, chciałabym powiedzieć, że Kawa z Kardamonem to mój pierwszy blog. Już dawno zbierałam się do jego założenia, ale za każdym razem coś mi przeszkadzało. Nie będzie on na temat lakierów do paznokci lub innych tego typu rzeczy. Kieruje się bardziej w stronę książek, muzyki, czasem pewnie filmów i typowych sprawach dzisiejszych nastolatków.
Jak już wspominałam, to mój pierwszy blog, w dodatku nad którego założeniem dużo się zastanawiałam. Więc z góry przepraszam, jeśli znajdziecie tutaj jakieś pomyłki. Nie obiecuję, że notki będę wstawiać dzień w dzień, bo - pewnie jak wy - mam od groma zajęć dodatkowych, nauki i tych spraw.
Co jeszcze... Cóż, mogę wam jeszcze obiecać, że - postaram się w miarę regularnie - będę wrzucać przeróżne obrazki. Jeśli o to chodzi, mam na tym punkcie kompletnego fioła. Do listy moich ulubionych rzeczy zaliczają się książki i myślę, że to one są na pierwszym miejscu. Kocham po prostu wszystkie, a te, które przeczytałam kilka razy z rzędu to oczywiście wszystkie części Harry'ego Pottera. Może to dziwne, ale naprawdę wkręcam się w te wszystkie magiczne zdarzenia. Po prostu kiedy czytam, totalnie się wyłączam i przenoszę do świata fantazji. Mojego świata.
Jeśli chodzi o muzykę, to słucham przeróżnych kawałków. W miarę możliwości będę starać się dodawać do każdej notki mini-playlisty, czyli ok. trzy-cztery utwory.
Przejdźmy do filmów. Moim ulubionym filmem jest Alice In The  Wonderland, wersja Disneya. Może to trochę dziecinne, ale charakterystyka, aktorzy i wszystkie dodatki, sumują się i koniec końców dają porażający efekt.


No, mam nadzieję, że dobrze się zapowiedziałam i że będzie duużo obserwatorów.
Na dziś to będzie tyle, więc się żegnam. Bye :)

3 komentarze:

 1. świetnie majeczko, utalentowana Tyyy :* Będę czekała z niecierpliwością na następną notkę ;) ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny post, obserwuje więc liczę na to samo.;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarze, oczywiście będę obserwować ;>
  A czy ja taka utalentowana, to się będę kłócić ^^

  OdpowiedzUsuń